Wszystko zaczęło się... od łóżka! Po prostu za dobrze znamy to uczucie, gdy po hiperaktywnym dniu układasz się wieczorem w chłodnej pościeli. Przyjemna ulga połączona z błogim lenistwem. W tym właśnie momencie zaczyna się HUG The Stuff.

Jesteśmy polską marką, która z miłości do ładnych rzeczy tworzy autorskie pościele, poduszki i plakaty. Udało nam się wypracować własny styl. Styl bardzo przyjemny dla oka i w dotyku. Chcemy, byście czuli się dobrze, gdy zakopujecie się pod zaprojektowaną przez nas pościelą, gdy układacie pod głową poduszki, gdy wieszacie na ścianie plakat... Ale też, byście mogli, dzięki naszym rzeczom, wyrazić siebie i swoją filozofię życiową. To daje nam ogromną satysfakcję.

Codziennie zastanawiamy się, co się Wam podoba. Wiemy już, że produkty tworzone w Polsce przez polskich projektantów. Mamy to! Wiemy też, że piękne, unikalne wzory, certyfikowane tkaniny i najwyższa jakość. To też mamy! I jeszcze niebanalne grafiki i stylowy minimalizm. Uf, chyba możemy spać spokojnie.

Dziękujemy, że tu jesteś :)

pozdrawiam ciepło!

Sylwia 

właścicielka marki