ZWROTY

Na dokonanie zwrotu (bez podawania przyczyn) mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru.

Zwrotu można dokonać na dwa sposoby:

1. Mogą nas Państwo poinformować mailowo, wysyłając taką informację na adres  info@hugthestuff.com (informacja powinna zawierać numer zamówienia oraz nazwę zwracanego produktu). My w odpowiedzi na tą wiadomość poinformujemy Państwa o dalszych krokach związanych z dokonaniem zwrotu.

2. Mogą również Państwo skorzystać z gotowego formularza zwrotu (pobierz tutaj), a następnie wysłać nam zwracany produkt na podany poniżej adres (wraz z dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu):

Hug The Stuff Sylwia Murach
ul. Morenowa 1B/28
10-687 Bartąg
Tel. 507-965-340

Po otrzymaniu od Państwa zwracanego produktu, w ciągu 7 dni wysyłamy do Państwa wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty wysyłki.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wskażą Państwo inną formę. Koszty odesłania zwracanego produktu ponosi Klient. Zwracany przedmiot nie powinien nosić śladów użytkowania i powinien być dostarczony w oryginalnym opakowaniu.


REKLAMACJE

Aby dokonać reklamacji:

1. Można wysłać do nas maila  na info@hugthestuff.com. Prosimy o podanie w mailu numeru zamówienia oraz wysłanie zdjęcia z wadliwego produktu. Bardzo możliwe, że to wystarczy, abyśmy poprawnie rozpatrzyli reklamację.

2. Reklamacji można również dokonać poprzez pobranie i wypełnienie formularza reklamacyjnego (pobierz tutaj) oraz wysłanie go wraz z wadliwym towarem na adres:

Hug The Stuff Sylwia Murach
ul. Morenowa 1B/28
10-687 Bartąg
Tel. 507-965-340

Po otrzymaniu wadliwego towaru, rozpatrujemy reklamacje i po konsultacji z Klientem, decydujemy czy naprawiamy produkt, wymieniamy na nowy czy zwracamy pieniądze.