Regulamin Sklepu Internetowego Hug The Stuff

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Właścicielem sklepu internetowego na stronie www.hugthestuff.com jest firma:

Hug The Stuff Sylwia Murach

Ul. Morenowa 1B/28

10-687 Bartąg

NIP: 739-363-38-22

REGON: 281538919

Adres e-mail: info@hugthestuff.com

Telefon: +48 507 965 340


2. SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ 

W sklepie Hug The Stuff można składać zamówienie jako Gość (bez zakładania konta), lub jako zarejestrowany użytkownik (z założeniem konta). Do założenia konta wymagane są Państwa dane osobowe oraz adres e-mail i telefon. Jeżeli założone zostanie konto, przy kolejnych zakupach nie będzie potrzeby wpisywania wszystkich danych adresowych, a po zalogowaniu się na konto dostępna będzie historia składanych przez Państwa zamówień. 

Aby złożyć zamówienie należy dodać wybrany przez Państwa produkt do wirtualnego koszyka  zakupowego. W następnych krokach zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie formularza zamówienia takimi danymi jak: imię i nazwisko, adres wysyłki, adres e-mail oraz numer kontaktowy. Bardzo istotne jest, aby formularz uzupełnić poprawnie, gdyż wszelkie błędy mogą wpłynąć na wydłużenie procesu zakupowego.

W ostatnim kroku wybieramy sposób dostawy oraz formę płatności. Po przyjęciu przez nas Państwa zamówienia, przystępujemy do jego realizacji. O kolejnych etapach zamówienie będą Państwo informowani e-mailowo.


Zamówienia można również składać e-mailowo, wysyłając do nas wiadomość z informacjami o wybranym przez Państwa produkcie  (nazwa produktu, rozmiar) na adres info@hugthestuff.com

Możliwe jest również telefoniczne złożenie zamówienia pod numerem +48 507-965-340 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18).


3. FORMY PŁATNOŚCI

Klient ma do wyboru następujące formy płatności: 


1. Przelew Bankowy

2. Serwis PayU (szybkie płatności)

3. Serwis PayPal

4. Płatność przy odbiorze


Dane do przelewu bankowego:

Hug The Stuff Sylwia Murach
Nr konta : 20 1910 1048 2120 8347 3716 0001

Dane do przelewów zagranicznych:

PL 20 1910 1048 2120 8347 3716 0001
SWIFT BIC: DEUTPLPX

Klient ma 7 dni roboczych na dokonanie płatności za zakup.

W przypadku wysyłki poza granice kraju, płatność jest możliwa jedynie przy pomocy PayPal

PayU umożliwia następujące sposoby płatności:

- BLIK

- PKO Bank Polski (płacę z iPKO)

- mBank (mTransfer)

- ING Bank Śląski

- Bank Zachodni WBK (przelew24)

- Bank PKO SA

- Millenium Bank SA

- Alior Bank SA

- Płacę z Inteligo

- Credit Agricole (przelew online)

- T-Mobile Usługi Bankowe

- Eurobank

- Deutsche Bank

- Citi Handlowy

- Idea Bank

- Boś Bank

- PBS Bank

- BGŻ BNP PARIBAS (e-płatność BGŻ BNP Paribas S.A.)

- Getin Bank

- Płacę z Orange

- Banki Spółdzielcze

- Przelew Bankowy

 

Transakcje obsługiwane przez PayU i PayPal zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wykorzystują one najnowsze metody szyfrowania danych i gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Informacje o zasadach dokonywania płatności za pomocą Payu i PayPal mogą Państwo znaleźć na stronach: https://www.paypal.com/pl/homehttp://www.payu.pl/.


4. WYSYŁKA

Na terenie Polski klient ma do wyboru trzy opcje wysyłki:


  • Kurier DPD – koszt 14 zł
  • Kurier DPD za pobraniem – koszt 16 zł
  • Inpost Paczkomaty – koszt 9 zł

 

Na terenie Polski wysyłka jest realizowana w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności, jednak staramy się
skracać czas wysyłki towaru do minimum.

W przypadku płatności za pobraniem czas wysyłki wynosi 2-3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Koszt wysyłki zakupionego towaru ponosi Klient.


Wysyłki zagraniczne realizowane są za pośrednictwem firmy Fedex.

Koszt wysyłki do krajów Unii Europejskiej zaczynają się od 12. Chcesz znać koszt wysyłki do innego kraju, napisz do nas na info@hugthestuff.com

Informacje o warunkach realizowanych usług można znaleźć na stronach internetowych firm przewozowych: 
http://www.dpd.com.pl/  https://inpost.pl/  https://www.fedex.com/pl/


5. ZWROTY

Na dokonanie zwrotu (bez podawania przyczyn) mają Państwo 14 dni od otrzymania towaru.

Zwrotu można dokonać na dwa sposoby:

1. Mogą nas Państwo poinformować mailowo, wysyłając taką informację na adres  info@hugthestuff.com (informacja powinna zawierać numer zamówienia oraz nazwę zwracanego produktu). My w odpowiedzi na tą wiadomość poinformujemy Państwa o dalszych krokach związanych z dokonaniem zwrotu.

2. Mogą również Państwo skorzystać z gotowego formularza zwrotu (pobierz tutaj), a następnie wysłać nam zwracany produkt na podany poniżej adres (wraz z dokumentem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu):

Hug The Stuff Sylwia Murach
ul. Morenowa 1B/28
10-687 Bartąg
Tel. 507-965-340

Po otrzymaniu od Państwa zwracanego produktu, w ciągu 7 dni wysyłamy do Państwa wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty wysyłki.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wskażą Państwo inną formę. Koszty odesłania zwracanego produktu ponosi Klient. Zwracany przedmiot nie powinien nosić śladów użytkowania i powinien być dostarczony w oryginalnym opakowaniu.


6. REKLAMACJE

Aby dokonać reklamacji:

1. Można wysłać do nas maila  na info@hugthestuff.com. Prosimy o podanie w mailu numeru zamówienia oraz wysłanie zdjęcia z wadliwego produktu. Bardzo możliwe, że to wystarczy, abyśmy poprawnie rozpatrzyli reklamację.

2. Reklamacji można również dokonać poprzez pobranie i wypełnienie formularza reklamacyjnego (pobierz tutaj) oraz wysłanie go wraz z wadliwym towarem na adres:

Hug The Stuff Sylwia Murach
ul. Morenowa 1B/28
10-687 Bartąg
Tel. 507-965-340

Po otrzymaniu wadliwego towaru, rozpatrujemy reklamacje i po konsultacji z Klientem, decydujemy czy naprawiamy produkt, wymieniamy na nowy czy zwracamy pieniądze.